| Произведено от | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-316SS |
| Серия | JCS Multi-Torque W5 |
| Устойчивост на корозия | Отлично |
| Ширина на скобата за маркуч mm/in | 16,0 мм (0,63 инча) |
| Стил на лентата | Перфорирана лента |
| Материал на лентата | W5 316 неръждаема стомана |
| Тип болт/винт | Шестограм с прорези |
| Материал на болт/винт | W5 316 неръждаема стомана |
| Размер на болт/винт | 8,0 мм (0,31 инча) A/F |
| Завършете | Неръждаема стомана |
| Цвят | Сребро |
| Препоръчителен въртящ момент Nm | 15Nm (130 lb.tn) |
| Страна на производство | Великобритания |
| Тарифен код | 7326 90 92 |
| Опасни стоки | не |
| Съвместим с RoHS | да |

|
Image
|
Type
|
Reel Length
|
Pack Quantity
|
Screw Size
|
HCL P/N
|
MFG P/N
|
Цена
|
Наличност
|
Поръчай Кол
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Макара 10 метра - | 10 м (33 фута) - | 1 макара - | - | WD-JCS-MT-10M-316SS - | MTJB10P - | 2.390,22 Kč | 0 |
|
|
|
Макара 30 метра - | 30 м (100 фута) - | 1 макара - | - | WD-JCS-MT-30M-316SS - | MTJB30P - | 5.943,94 Kč | 10 |
|
|
|
Конектор - | 150,0 мм (6 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-316SS - | MTJC150P - | 226,11 Kč | 50 |
|
|
|
Конектор - | 450,0 мм (17,75 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-316SS - | MTJC450P - | 335,93 Kč | 0 |
|
Описание
Идеални за приложения с голям диаметър, нашите 16,0 mm широки регулируеми скоби за маркучи Multi-Torque комбинират здравината и производителността на скобите за маркучи Hi-Torque с гъвкавостта и удобството за незабавно производство на скоби за маркучи с всякакъв дизайн и диаметър от комплект.
Multi torque е значително по-силен от всички други регулируеми продукти за ленти и е лесен за използване – просто отрежете необходимата дължина на лентата от непрекъсната ролка и закачете единия край във всеки корпус на предоставените конектори Multi-Torque с червячно задвижване.
След това лентата може да се приложи към тръби или канали с практически всякакъв диаметър. Multi-Torque лентата се доставя на рулони от 10 m и 30 m. Други дължини са налични по специална поръчка. Предлага се и комплект за поддръжка, който съдържа един конектор и 1m намотка.