| Vyrobené spoločnosťou | HCL |
|---|---|
| HCL | 02 |
| Séria | Clic, vzduchové náradie Cobra Hose Clamp |
| Orientácia montáže | Vertikálny |
| Na použitie s | Kovové hadicové svorky Snap Fit (Cobra atď.) |
| Na použitie so svorkou 1 | Mikalor (EZY-M-PLUS) |
| Na použitie so svorkou 2 | Norma Clamp (COBRA) |
| Na použitie so svorkou 3 | Svorka Tridon (EZY-M) |
| Dĺžka nástroja | 290.0(11.42) |
| Hmotnosť nástroja | 0,9 kg (2,0 lb) |
| Maximálna uzáverová sila | 1149 N (pri 6 Bar) |
| Šírka čeľuste | 50.0(1.97) |
| Rozsah zatvárania čeľuste | 0 – 24,0 mm |
| Veľkosť závitu prívodu vzduchu | 3,2 mm (0,13 palca) v BSP |
| Krajina výroby | Spojené kráľovstvo |
| Colný kód | 8203 40 00 00 |
| Označenie CE | Áno |
| Nebezpečné tovary | Nie |
| V súlade s RoHS | Áno |

Popis
Pneumatický nástroj HCL na upevňovanie HCL hadicových svoriek – jednoduchá a bezpečná inštalácia! Zrevolucionalizujte svoj montážny proces kovových svoriek s pomocou špecializovaného HCL inštalačného nástroja HCL , číslo dielu PHCT-J03-B02-H02. Tento nástroj, navrhnutý tak, aby poskytoval rýchle, bezpečné a jednoručné riešenie, robí inštaláciu svoriek jednoduchou a vysoko efektívnou úlohou.
Nástroj typu Calliper Jaw umožňuje inštaláciu rôznych oceľových svoriek Snap-Fit, vrátane Ezyclick-M, Ezyclik-M+, Norma , Mikalor Clamp, Caillau Clic Clamp. Pneumatický montážny nástroj slúži na utiahnutie kovových svoriek Snap Fit. Nástroj je dodávaný s ochranným nárazníkom z TPU, 2 napájacími modulmi a protizávažným hákom. Uzavieraciu silu je možné nastaviť úpravou prívodného tlaku vzduchu. Stiahnite si návod na konfiguráciu alebo nás kontaktujte, aby sme vám poradili, ako tento nástroj používať podľa vašich požiadaviek.