| Произведено от | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J07-B02-H02 |
| Серия | Herbie Clip Air Tool голям |
| Ориентация на монтажа | Вертикална |
| За използване със скоба 1 | Щипки Herbie Black & Natural размери N-85 |
| Дължина на инструмента | 300,0 мм (11,81 инча) |
| Тегло на инструмента | 1,1 кг (2,4 фунта) |
| Максимална сила на затваряне | 702N (при 6 бара) |
| Ширина на челюстта | 80,0 мм (3,15 инча) |
| Диапазон на затваряне на челюстта | 25,0 - 59,0 мм |
| Размер на резбата на входящия въздух | 3,2 мм (0,13 инча) в BSP |
| Страна на производство | Великобритания |
| Тарифен код | 8203 40 00 00 |
| Маркиран CE | да |
| Опасни стоки | не |
| Съвместим с RoHS | да |

Описание
HCL Herbie Clip Air Tool (Large) – окончателното решение за пневматично кримпване! Овладейте монтажа на стандартни и големи щипки Herbie със специализирания въздушен инструмент HCL Herbie Clip Hose Clamp, номер на част PHCT-J07-B02-H02. Проектиран да доставя значителна и постоянна пневматична сила, този инструмент гарантира бързо, прецизно и сигурно нагъване за всичките ви нужди при тежък монтаж на маркуча.
Инструмент в стил "Caliper Jaw", който може да монтира полимерната скоба за маркуч Herbie Clip Double Grip - работи с размери; Може да се използва и с алтернативни продукти като Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics или Essentra Clamps. Свържете се с нас за конфигурация. Работи с Herbie Clips размер N-85
Достъпни: HCL Air Tools са най-достъпните на пазара днес. Опции за брандиране: Цветовете и логото могат да се променят според изискванията на клиента. Тествана издръжливост: Дизайнът на инструмента е тестван в продължение на много 100 000 цикъла