| Произведено от | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-304SS |
| Серия | JCS Multi-Torque W4 |
| Устойчивост на корозия | много добре |
| Ширина на скобата за маркуч mm/in | 16,0 мм (0,63 инча) |
| Стил на лентата | Перфорирана лента |
| Материал на лентата | W4 304 неръждаема стомана |
| Тип болт/винт | Шестограм с прорези |
| Материал на болт/винт | W4 304 неръждаема стомана |
| Размер на болт/винт | 8,0 мм (0,31 инча) A/F |
| Завършете | Неръждаема стомана |
| Цвят | Сребро |
| Препоръчителен въртящ момент Nm | 15Nm (130 lb.tn) |
| Страна на производство | Великобритания |
| Тарифен код | 7326 90 92 |
| Опасни стоки | не |
| Съвместим с RoHS | да |

|
Immagine
|
Tipo
|
Lunghezza della bobina
|
Quantità confezione
|
Dimensione della vite
|
COD.HCL
|
Codice prodotto MFG
|
Цена
|
Наличност
|
Поръчай Кол
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Макара 10 метра - | 10 м (33 фута) - | 1 макара - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | €69,88 | 10 |
|
|
|
Макара 30 метра - | 30 м (100 фута) - | 1 макара - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | €173,72 | 10 |
|
|
|
Малък комплект - | 1 м (3 фута) - | 1m макара и 1x150mm конектор - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | €16,04 | 0 |
|
|
|
Конектор - | 150,0 мм (6 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | €6,61 | 70 |
|
|
|
Конектор - | 300 мм (12 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | €9,24 | 50 |
|
|
|
Конектор - | 350 мм (13,75 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | €9,24 | 25 |
|
|
|
Конектор - | 450 мм (17,75 инча) - | 1 бр - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | €16,04 | 0 |
|
Описание
Идеални за приложения с голям диаметър, нашите 16,0 mm широки регулируеми скоби за маркучи Multi-Torque комбинират здравината и производителността на скобите за маркучи Hi-Torque с гъвкавостта и удобството за незабавно производство на скоби за маркучи с всякакъв дизайн и диаметър от комплект.
Multi torque е значително по-силен от всички други регулируеми продукти за ленти и е лесен за използване – просто отрежете необходимата дължина на лентата от непрекъсната ролка и закачете единия край във всеки корпус на предоставените конектори Multi-Torque с червячно задвижване.
След това лентата може да се приложи към тръби или канали с практически всякакъв диаметър. Multi-Torque лентата се доставя на рулони от 10 m и 30 m. Други дължини са налични по специална поръчка. Предлага се и комплект за поддръжка, който съдържа един конектор и 1m намотка.