| Произведено от | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-PA12-BK |
| Серия | HCL Ezyclamp |
| Устойчивост на корозия | Отлично |
| Ширина на скобата за маркуч mm/in | 12,7 мм (0,50 инча) |
| Стил на лентата | Релефна лента |
| Материал на лентата | Найлон 12 (PA12) |
| Тип болт/винт | Ключ до завъртане / крило |
| Материал на болт/винт | Найлон 12 (PA12) |
| Размер на болт/винт | 8,0 мм (0,31 инча) A/F |
| Максимална дългосрочна работна температура | 212°F - 100°C |
| Максимална пикова работна температура | 248°F - 120°C |
| Препоръчителна температура за инсталиране | 60°F - 140°C |
| Температура на продължителна употреба | 212°F - 100°C |
| Запалимост | UL 94 HB |
| Химическа устойчивост | много добре |
| Цвят | черен |
| Препоръчителен въртящ момент Nm | 2,0 Нм |
| Страна на производство | Великобритания |
| Тарифен код | 3917 40 00 99 |
| Опасни стоки | не |
| Съвместим с RoHS | да |

|
Image
|
Type
|
Диаметър на скобата mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Band Width
|
Band Thk
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Цена
|
Наличност
|
Поръчай Кол
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ЧАСТ ПРЕЗРАМКА - | 25,0 мм - 50,0 мм - | 1 инча - 2 инча - | 12,7 мм (0,50 инча) - | 1/8 инча (3,25 мм) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 9,23 zł | 100 |
|
|
|
ЧАСТ ПРЕЗРАМКА - | 25,0 мм - 75,0 мм - | 1 инча - 3 инча - | 12,7 мм (0,50 инча) - | 1/8 инча (3,25 мм) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | 11,43 zł | 100 |
|
|
|
ЧАСТ ПРЕЗРАМКА - | 25,0 мм - 100,0 мм - | 1 инча - 4 инча - | 12,7 мм (0,50 инча) - | 1/8 инча (3,25 мм) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | 15,05 zł | 100 |
|
|
|
ЧАСТ ПРЕЗРАМКА - | 50,0 мм - 125,0 мм - | 2 инча - 5 инча - | 12,7 мм (0,50 инча) - | 1/8 инча (3,25 мм) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | 16,65 zł | 100 |
|
|
|
ЧАСТ ПРЕЗРАМКА - | 75,0 мм - 150,0 мм - | 3 инча - 6 инча - | 12,7 мм (0,50 инча) - | 1/8 инча (3,25 мм) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | 23,03 zł | 100 |
|
|
|
ВИНТ ШЕСТОГРАФЕН - | Купете с част за каишка - | Размер 5/16" (8,0 мм) A/F - | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | 2,63 zł | 500 |
|
|
|
ВИНТ КРИЛО - | Купете с част за каишка - | Винт до ключ - | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | 5,22 zł | 250 |
|
Описание
Проектиран и произведен от HCL с най-високо качество, Ezyclamp™ е многофункционална найлонова червячна скоба за маркуч. Ezyclamp™ е широк 12,7 mm (½”) и се предлага в 5 размера, покриващи диапазон на диаметъра от 25 mm (1”) до 150 mm (6”). Предлага се в избор от материали: PA66 (найлон 6.6.) за стандартни приложения & PA12 (найлон 12) с повишена UV устойчивост за пазарни ниши като 5G телекомуникации и подводни.
ЗАБЕЛЕЖКА: Винтът и лентата се продават отделно - и двете са необходими за инсталиране