| Произведено от | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J05-B01-H02 |
| Серия | Herbie Clip Air Tool Small |
| Ориентация на монтажа | Вертикална |
| За използване със скоба 1 | Щипки Herbie Black & Natural размери A-D |
| Дължина на инструмента | 260,0 мм (10,24 инча) |
| Тегло на инструмента | 0,8 кг (1,8 фунта) |
| Максимална сила на затваряне | 530N (при 6 бара) |
| Ширина на челюстта | 50,0 мм (1,97 инча) |
| Диапазон на затваряне на челюстта | 9,0 - 31,0 мм |
| Размер на резбата на входящия въздух | 3,2 мм (0,13 инча) BSP |
| Страна на производство | Великобритания |
| Тарифен код | 8203 40 00 00 |
| Маркиран CE | да |
| Опасни стоки | не |
| Съвместим с RoHS | да |

Описание
HCL Herbie Clip Air Tool (Small) - Компактен пневматичен инструмент за инсталиране! Постигнете безупречни инсталации на малки щипки Herbie със специализирания въздушен инструмент HCL Herbie Clip Hose Clamp, номер на част PHCT-J05-B01-H02. Проектиран да доставя прецизна пневматична сила, този компактен инструмент гарантира бързо, последователно и сигурно нагъване в тесните, затворени пространства на модерните двигателни отделения и модули.
Инструмент в стил "Caliper Jaw", който може да монтира полимерната скоба за маркуч Herbie Clip Double Grip - работи с размери A-D. Може да се използва и с алтернативни продукти като Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics или Essentra Clamps. Свържете се с нас за конфигурация. Работи с щипки Herbie размер A-D
Достъпни: HCL Air Tools са най-достъпните на пазара днес. Опции за брандиране: Цветовете и логото могат да се променят според изискванията на клиента. Тествана издръжливост: Дизайнът на инструмента е тестван в продължение на много 100 000 цикъла