| Výrobce | JCS |
|---|---|
| HCL | JCS |
| Série | JCS W4 |
| Odolnost proti korozi | Velmi dobrý |
| Šířka hadicové spony mm | 16.0 mm |
| Typ pásku | Děrovaná páska |
| Materiál pásky | W4 304 Nerezová ocel |
| Typ šroubu | Drážkovaný šestihran |
| Materiál šroubu | W4 304 Nerezová ocel |
| Velikost šroubu | 8,0 mm (0,31 palce) přes plochy |
| Povrchová úprava | Nerezová ocel |
| Barva | Stříbrná |
| Doporučený točivý moment Nm | 15 Nm (130 lb.tn) |
| Země výroby | Spojené království |
| Celní kód | 7326 90 92 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

|
Obrázek
|
Typ
|
Délka návinu
|
Množství v balení
|
Velikost šroubu
|
HCL P/N
|
Číslo dílu výrobce
|
Cena
|
Skladem
|
Množství objednávky
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10metrová cívka - | 10 m (33 ft) - | 1 role - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | 1.732,73 Kč | 10 |
|
|
|
30metrová role - | 30 m (100 ft) - | 1 role - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | 4.307,52 Kč | 10 |
|
|
|
Malá sada - | 1 m (3 ft) - | 1 m cívka a 1x150 mm konektor - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | 397,72 Kč | 0 |
|
|
|
Spojka - | 150.0mm (6in) - | 1 ks - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | 163,90 Kč | 70 |
|
|
|
Spojka - | 300mm (12in) - | 1 ks - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | 229,11 Kč | 50 |
|
|
|
Spojka - | 350mm (13.75in) - | 1 ks - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | 229,11 Kč | 25 |
|
|
|
Spojka - | 450mm (17.75in) - | 1 ks - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | 397,72 Kč | 0 |
|
Popis
Naše 16,0 mm široké nastavitelné páskové hadicové spony Multi-Torque jsou ideální pro aplikace s velkým průměrem. Spojují v sobě pevnost a výkon hadicové spony Hi-Torque s všestranností a pohodlím, které umožňuje okamžitou výrobu hadicových spon libovolného provedení a průměru přímo ze sady.
Systém Multi-Torque je výrazně pevnější než jakékoli jiné nastavitelné páskové produkty a jeho použití je přímočaré – jednoduše odřízněte požadovanou délku pásky z kontinuálního návinu a zasuňte jeden konec do každého pouzdra dodaných šnekových spojek Multi-Torque.
Pásku lze poté použít na trubky nebo potrubí prakticky jakéhokoli průměru. Pásky Multi-Torque se dodávají v cívkách o délce 10 m a 30 m. Jiné délky jsou k dispozici na zvláštní objednávku. K dispozici je také sada pro údržbu, která obsahuje jeden spojovací prvek a 1 m cívky.