| Výrobce | Oetiker |
|---|---|
| HCL | OET-13900970 |
| Výrobní číslo dílu | 13900970 |
| Série | CP 20 Akumulátorové nářadí |
| Orientace montáže | Svislá |
| Pro použití s | Oetiker, Mikalor, Tridon další ouško |
| Pro použití se sponou 1 | Všechnyouško Oetiker ouško (167, 167, 159 a 259) |
| Pro použití se sponou 2 | Všechnyouško Mikalor ouško (SEC, SEC-IR a DEC) |
| Pro použití se sponou 3 | Tridon Leak svorky |
| Hmotnost nástroje | 3,1 kg 6,83 lb) (včetně baterie a hlavy) |
| Rozsah uzavírací síly | 3500-10000N |
| Šířka čelistí | 10.5 mm |
| Otevírací mezera | 13.7 mm |
| Země výroby | Švýcarsko |
| Celní kód | 8203 40 00 00 |
| Označení CE | Ano |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Odemkněte novou úroveň mobility a kontroly s bezdrátovým nástrojem Oetiker , číslo dílu 13900970. Tento lisovací nástroj, navržený s výkonem pneumatického nástroje v přenosném provedení napájeném bateriemi, poskytuje svobodu vytvářet bezchybné spoje s vysokou silou kdekoli, aniž byste byli omezeni hadicemi nebo napájecími kabely.
Akumulátorové kleště CP 10 a CP 20 jsou ideální alternativou k pneumatickým nástrojům, kde je nejdůležitější flexibilita instalace. Tyto nástroje zaručují rychlou a snadnou instalaci modelůouško Oetiker ouško s vysokou přesností a vynikající manévrovatelností v omezených prostorech.
- Efektivní: rychlá, opakovatelná instalace s výjimečnou přesností
- Praktické: bezdrátový montážní nástroj pro ouško
- Ergonomické a lehké: pro snadnou a uživatelsky přívětivou manipulaci
- Spolehlivost procesu: Monitorování a sběr dat procesních parametrů
- Zabezpečení nastavení: jednoduché nastavení uzavírací síly odolné proti neoprávněné manipulaci
- LED displej: indikuje kvalitu uzavírací síly, stav nabití baterie a servisní stav
- Prodloužené servisní intervaly: vhodné pro velkoobjemovou výrobu
Obsahuje - Kleště, 2 baterie, PC software (pro nastavení nářadí), Technický manuál, Nabíječka specifická pro danou zemi, Přepravní kufr