| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-316SS |
| Series | JCS Multi-Torque W5 |
| Corrosion Resistance | Kiváló |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 hüvelyk) |
| Band Style | Perforált szalag |
| Band Material | W5 316 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Type | Hornyolt hatszögletű |
| Bolt/Screw Material | W5 316 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Finish | Rozsdamentes acél |
| Colour | Ezüst |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb.tn) |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Image
|
Type
|
Reel Length
|
Pack Quantity
|
Screw Size
|
HCL P/N
|
MFG P/N
|
Ár
|
Stock
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 méteres orsó - | 10 m (33 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-10M-316SS - | MTJB10P - | 1,066.96 kr | 0 |
|
|
|
30 méteres orsó - | 30 m (100 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-30M-316SS - | MTJB30P - | 2,653.29 kr | 10 |
|
|
|
Csatlakozó - | 150,0 mm (6 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-316SS - | MTJC150P - | 100.93 kr | 50 |
|
|
|
Csatlakozó - | 450,0 mm (17,75 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-316SS - | MTJC450P - | 149.96 kr | 0 |
|
Leírás
Ideális a nagy átmérőjű alkalmazásokhoz, a 16,0 mm széles Multi-Torque állítható szalagos tömlőbilincseink egyesítik a Hi-Torque tömlőbilincs szilárdságát és teljesítményét a sokoldalúság és a kényelem, hogy azonnali tömlőbilincseket készítsenek bármilyen kialakítású és átmérőjű készletből.
A többszörös nyomaték lényegesen erősebb, mint bármely más állítható szalagos termék, és egyszerű a használata – egyszerűen vágja le a szükséges szalaghosszt egy folyamatos tekercsről, és csatlakoztassa az egyik végét a mellékelt csigahajtás Multi-Torque csatlakozóinak minden házába.
A szalag ezután gyakorlatilag bármilyen átmérőjű csövekre vagy csatornákra felhelyezhető. A Multi-Torque szalagot 10 és 30 m-es tekercsekben szállítjuk. Külön rendelésre más hosszúságok is elérhetők. Karbantartó készlet is elérhető, amely egy csatlakozót és 1 m-es tekercset tartalmaz.