| Výrobce | HCL |
|---|---|
| HCL | PHCT-J03-B02-H02 |
| Série | Clic, hadicová spona Cobra, pneumatické nářadí |
| Orientace montáže | Svislá |
| Pro použití s | Rychloupínací kovové hadicové spony (Cobra atd.) |
| Pro použití se sponou 1 | Svorka Mikalor (EZY-M-PLUS) |
| Pro použití se sponou 2 | Norma Clamp (COBRA) |
| Pro použití se sponou 3 | Svorka Tridon (EZY-M) |
| Délka nástroje | 290.0 mm |
| Hmotnost nástroje | 0,9 kg (2,0 lb) |
| Maximální uzavírací síla | 1149 N (při 6 bar) |
| Šířka čelistí | 50.0 mm |
| Rozsah uzavírání čelistí | 0 - 24.0mm |
| Velikost závitu vzduchového vstupu | 3,2 mm (0,13 palce) v BSP |
| Země výroby | Spojené království |
| Celní kód | 8203 40 00 00 |
| Označení CE | Ano |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Pneumatický nástroj HCL pro upevňování HCL hadicových svorek – snadná a bezpečná instalace! Zrevolucionalizujte svůj montážní proces kovových svorek pomocí specializovaného HCL nástroje HCL , číslo dílu PHCT-J03-B02-H02. Tento nástroj, navržený tak, aby poskytoval rychlé, bezpečné a jednoruční řešení, činí instalaci svorek jednoduchou a vysoce efektivní.
Nástroj typu Calliper Jaw umožňuje instalaci různých ocelových svorek Snap-Fit, včetně Ezyclick-M, Ezyclik-M+, Norma , Mikalor Clamp, Caillau Clic Clamp. K utažení kovových hadicových svorek Snap-Fit použijte pneumatický montážní nástroj. Nástroj je dodáván s ochranným nárazníkem z TPU, 2 napájecími moduly a vyvažovacím hákem. Uzavírací sílu lze nastavit úpravou přívodu vzduchu. Stáhněte si návod k konfiguraci nebo nás kontaktujte pro další rady ohledně použití tohoto nástroje pro vaše potřeby.