| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J05-B01-H02 |
| Series | Małe narzędzie pneumatyczne Herbie Clip |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Klipsy Herbie w kolorze czarnym i naturalnym, rozmiary A-D |
| Tool Length | 260,0 mm (10,24 cala) |
| Tool Weight | 0,8 kg (1,8 funta) |
| Max Closure Force | 530N (@ 6 barów) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 cala) |
| Jaw Closing Range | 9,0 - 31,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | BSP 3,2 mm (0,13 cala). |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Narzędzie pneumatyczne HCL Herbie Clip (małe) – kompaktowe narzędzie do montażu pneumatycznego! Uzyskaj bezbłędną instalację małych zacisków Herbie Clip za pomocą specjalistycznego narzędzia pneumatycznego HCL Herbie Clip do zaciskania węża, numer części PHCT-J05-B01-H02. To kompaktowe narzędzie, zaprojektowane tak, aby zapewniać precyzyjną siłę pneumatyczną, gwarantuje szybkie, spójne i bezpieczne zaciskanie w ciasnych, zamkniętych przestrzeniach nowoczesnych komór i zespołów silników.
Narzędzie typu szczęka zaciskowa umożliwiające montaż polimerowej obejmy węża Herbie Clip Double Grip - współpracuje z rozmiarami A-D. Można go również stosować z alternatywnymi produktami, takimi jak zaciski Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics lub Essentra. Skontaktuj się z nami w celu konfiguracji. Współpracuje z klipsami Herbie Clips w rozmiarze A-D
Niedrogie: Narzędzia pneumatyczne HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje marki: Kolory i logo można zmienić w celu dostosowania do wymagań klienta. Testowana trwałość: Konstrukcja narzędzia była testowana przez wiele 100 tys. cykli