| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-EZM-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 °C |
| Series | Szczypce do zacisków wężowych Knipex przeznaczone do zacisków Clic/COBRA |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Zacisk Mikalor (EZY-M-PLUS) |
| For Use With Clamp 2 | Zacisk Norma COBRA (COBRA) |
| For Use With Clamp 3 | Zacisk Tridon Ezyclik-M (EZY-M) |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 cala) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 funta) |
| Country of Manufacture | Niemcy |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Dzięki tym specjalistycznym szczypcom do zacisków węży firmy Knipex zyskają Państwo pełną kontrolę nad trudno dostępnymi zaciskami. Model ten, o długości 250 mm, został zaprojektowany z myślą o bezbłędnej pracy z zaciskami Clic, Clic-R i innymi samonapinającymi się zaciskami węży. Zapewnia on większy zasięg i doskonałą siłę nacisku, dzięki czemu praca w ciasnych komorach silnikowych staje się niezwykle łatwa.
- Do otwierania i zamykania zacisków Clic Obrotowe wkładki szczękowe umożliwiające bezpieczne uruchamianie zacisków w dowolnej pozycji
- Dobra siła nacisku, która pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie zacisków bez większego wysiłku
- Ułatwia pracę przy przewodach paliwowych, rurkach podciśnieniowych, dyszach ssących i wielu innych zastosowaniach
- Dodatkowa funkcja: delikatne odłączanie węży za pomocą ząbkowanej szczęki Smukła konstrukcja głowicy;
- wąska szerokość głowicy oraz obrotowe wkładki szczęk sprawiają, że jest to idealne narzędzie, szczególnie w ograniczonych przestrzeniach
- Długość 250 mm