| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900182 |
| MFG Part Number | 13900182 |
| Series | HO 2000 ME luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker Oorklemmen (167, 167, 159 & 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Closing Force Range | 2000N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 inch) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 inch) |
| Opening Gap | 13,2 mm (0,52 inch) |
| Country of Manufacture | Duitsland |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Dit hoogwaardige, complete tangsysteem zorgt voor een uniforme montage van Oetiker klemmen. De keuze voor het juiste tanglichaam en de juiste tangkop wordt bepaald door het type Oetiker klem dat moet worden gemonteerd. De optimale sluitkracht en de beschikbare luchttoevoerdruk. Voor het verkrijgen van de optimale sluitkracht verwijzen wij u naar de technische informatie van het te monteren product.
- Zeer procesbetrouwbare en efficiënte montage
- Volledig assortiment tangkoppen, voor compatibiliteit met alle standaardklemmen
- Aanpassing van verschillende tangkopontwerpen afhankelijk van de toepassing
- Pistoolgreepoptie beschikbaar voor alle modellen
- Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp voor bediening met één hand
Inclusief - Oetiker ME met tangkop, persluchtaansluitset en gebruiksaanwijzing