| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J04-B02-H02 |
| Series | Narzędzie pneumatyczne do zaciskania węża polimerowego Ezyclik |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Opaski do węży Ezyclik-P |
| Tool Length | 291,0 mm (11,46 cala) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 funta) |
| Max Closure Force | 1070 N (@ 6 barów) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 cala) |
| Jaw Closing Range | 2,0 mm–26,0 mm (0,08 cala–1,02 cala) |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 cala) w BSP |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Narzędzie pneumatyczne do opasek do węża HCL Ezyclik-P — szybka i dźwiękowa instalacja!. Upewnij się, że każde połączenie jest idealne, korzystając z narzędzia do instalacji pneumatycznej opaski zaciskowej węża HCL Ezyclik-P, numer części PHCT-J04-B02-H01. To specjalistyczne narzędzie zapewnia szybkie, mocne i słyszalnie potwierdzone zaciskanie, dzięki czemu instalacja opasek Ezyclik-P jest procesem prostym, precyzyjnym i wysoce wydajnym.
Narzędzie typu szczęka zaciskowa umożliwiające montaż zatrzaskowej obejmy węża Ezyclik-P z polimeru, która służy do montażu polimerowych opasek zaciskowych HCL Ezyclick lub podobnych elementów. Pneumatyczne narzędzie montażowe do dokręcania plastikowych zatrzaskowych opasek zaciskowych Ezyclik™P. Narzędzie jest wyposażone w zderzak ochronny z TPU, 2 moduły zasilania i hak przeciwwagi. Siłę zamykania można ustawić regulując ciśnienie powietrza napływającego. Pobierz instrukcję konfiguracji lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze porady. Możliwość wyboru koloru na zamówienie.
Niedrogie: Narzędzia pneumatyczne HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje marki: Kolory i logo można zmienić w celu dostosowania do wymagań klienta. Testowana trwałość: Konstrukcja narzędzia była testowana przez wiele 100 tys. cykli