| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J06-B02-H02 |
| Series | Herbie Clip Air Tool Medium |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Herbie Clips Black & Natural méretek E-U |
| Tool Length | 300,0 mm (11,81 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 font) |
| Max Closure Force | 718N (@ 6 bar) |
| Jaw Width | 65,0 mm (2,56 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 13,0 - 43,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP-ben |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL Herbie Clip Air Tool (közepes) – A sokoldalú pneumatikus krimpelési megoldás! Sajátítsa el a gyakori tömlőcsatlakozások széles választékát a speciális HCL Herbie Clip tömlőbilincs levegős szerszámmal, cikkszám: PHCT-J06-B02-H02. Az erő és a manőverezhetőség tökéletes egyensúlyát biztosító, közepes méretű pneumatikus szerszám gyors, precíz és biztonságos krimpelést garantál a legtöbb mindennapi alkalmazáshoz.
Caliper Jaw stílusú eszköz a Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére - E-M méretekkel működik. Használható olyan alternatív termékekkel is, mint a Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics, Essentra Clamps és általános műanyag tömlőbilincsek. A közepes levegős szerszám TPU védő lökhárítóval, 2 tápmodullal és ellensúlyozó kampóval érkezik. A záróerő a beáramló levegő nyomásának beállításával állítható be. Töltse le a kézikönyvet, vagy lépjen kapcsolatba velünk a termék konfigurációs és használati információiért.
Megfizethető: A HCL Air Tools ma a legolcsóbbak a piacon. Márkaépítési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényei szerint módosítható. Tesztelt tartósság: A szerszámtervezést sok 100 ezer cikluson keresztül tesztelték