| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J08-B03-H02 |
| Series | Herbie Clip Air Tool Extra Large |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Herbie Clips Black & Natural 91-115 méretek |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,35 kg (3 font) |
| Max Closure Force | 736N (@ 6 bar) |
| Jaw Width | 106,0 mm (4,17 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 38,0 - 85,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) BSP-ben |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL Herbie Clip tömlőbilincs levegő szerszám (extra nagy) - Nagy teherbírású pneumatikus krimpelés! Sajátítsa el az extra méretű Herbie Clips felszerelését a speciális HCL Herbie Clip tömlőbilincs levegővel (PHCT-J08-B03-H02 alkatrész). Jelentős pneumatikus erő kifejtésére tervezett szerszám gyors, egyenletes és biztonságos krimpelést garantál a legnagyobb dupla fogú Herbie Clips-eken, nagy igénybevételű és ipari környezetben.
Caliper Jaw stílusú eszköz a Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére - 91-115 méretekkel működik. Használható olyan alternatív termékekkel is, mint a Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics vagy Essentra Clamps. A konfigurációért forduljon hozzánk.
Megfizethető: A HCL Air Tools ma a legolcsóbbak a piacon. Márkaépítési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényei szerint módosítható. Tesztelt tartósság: A szerszámtervezést sok 100 ezer cikluson keresztül tesztelték