| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J05-B01-H02 |
| Series | Herbie Clip Air Tool Small |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Herbie Clips Black & Natural méretek A-D |
| Tool Length | 260,0 mm (10,24 hüvelyk) |
| Tool Weight | 0,8 kg (1,8 font) |
| Max Closure Force | 530 N (@ 6 bar) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 9,0 - 31,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL Herbie Clip Air Tool (kicsi) - Kompakt pneumatikus szerelőeszköz! A PHCT-J05-B01-H02 cikkszámú, speciális HCL Herbie Clip tömlőbilincs-levegő szerszámmal a kis Herbie klipek hibátlan beszerelését érheti el. A precíz pneumatikus erő kifejtésére tervezett kompakt szerszám gyors, egyenletes és biztonságos krimpelést biztosít a modern motorterek és szerelvények szűk, szűk tereiben.
Caliper Jaw stílusú eszköz a Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére - A-D méretekkel működik. Használható olyan alternatív termékekkel is, mint a Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics vagy Essentra Clamps. A konfigurációért forduljon hozzánk. Az A-D méretű Herbie klipekkel működik
Megfizethető: A HCL Air Tools ma a legolcsóbbak a piacon. Márkaépítési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényei szerint módosítható. Tesztelt tartósság: A szerszámtervezést sok 100 ezer cikluson keresztül tesztelték