| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-R-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Knipex fogó zárral rugós tömlőbilincsekhez |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Kéthuzalos rugós bilincsek (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Mikalor Spring Band (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Mikalor rugós klip (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Rotor CTB és CTL bilincsek |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 hüvelyk) |
| Tool Weight | 345 g (0,76 font) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Ezzel a KNIPEX rugós tömlőbilincs fogóval a hatékonyságot és a vezérlést biztosíthatja. Egyedülálló rögzítővel és extra széles, 70 mm-es pofakapacitással készült, ez a 250 mm-es változat biztonságosan tartja a bilincseket nyitott helyzetben, lehetővé téve a szűk motortérben lévő legnagyobb rugós bilincsek kéz nélküli beszerelését és eltávolítását.
- RÖGZÍTŐ VAN A BILLENTŐS TARTÁSÁHOZ
- QuickSet beállítás: közvetlenül a munkadarabra való eltolással állíthatja be
- Szabványos, helytakarékos, rugós huzalos tömlőbilincsekhez használható
- Rugós szalagbilincsekhez pedig 70 mm névleges méretig
- 40 mm-nél nagyobb befogási tartományt tesz lehetővé
- Forgó, univerzális markolatbetétek a bilincsek minden helyzetben megbízható megfogásához
- A pofabetétek terhelés alatt is forgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a bilincsek könnyű kinyitását, különösebb erőfeszítés nélkül
- Vékony fej kialakítás; keskeny fejszélesség, forgó markolatbetétek ideális eszközzé teszik, különösen szűk helyeken
- Kiegészítő funkció: finoman válassza le a tömlőket a fogazott pofa segítségével
- Hossza 220 mm