| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900171 |
| MFG Part Number | 13900171 |
| Series | HO 7000 ME légszerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker fülbilincs (167, 167, 159 és 259) |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülbilincs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak szorítóbilincsek |
| Closing Force Range | 7000 N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 hüvelyk) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 hüvelyk) |
| Opening Gap | 13,7 mm (0,54 hüvelyk) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Ez a kiváló minőségű, komplett szorítóberendezés biztosítja az Oetiker szorítók egyenletes összeszerelését. A megfelelő szorítótest és -fej kiválasztását az összeszerelendő Oetiker szorító típusa, az optimális záróerő, valamint a rendelkezésre álló levegőellátási nyomás határozza meg. Az optimális záróerő eléréséhez kérjük, olvassa el az összeszerelendő termék műszaki adatait.
- Rendkívül megbízható és hatékony szerelés
- Teljes fogófej-választék, minden szabványos bilincshez
- Különböző fogófej-kivitelek alkalmazáshoz igazítása
- Pisztolyfogantyú opció minden modellhez
- Könnyű és ergonómikus kialakítás az egykezes működtetéshez
Tartalmazza: Oetiker ME fogófejjel, sűrített levegő csatlakozó készlet és használati utasítás