| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-304SS |
| Series | JCS Multi-Torque W4 |
| Corrosion Resistance | Nagyon jó |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 hüvelyk) |
| Band Style | Perforált szalag |
| Band Material | W4 304 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Type | Hornyolt hatszögletű |
| Bolt/Screw Material | W4 304 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Finish | Rozsdamentes acél |
| Colour | Ezüst |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb-ft) |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Bild
|
Typ
|
Rollenlänge
|
Packungsmenge
|
Schraubengröße
|
HCL P/N
|
MFG P/N
|
Ár
|
Stock
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 méteres orsó - | 10 m (33 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | €69,88 | 10 |
|
|
|
30 méteres orsó - | 30 m (100 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | €173,72 | 10 |
|
|
|
Kis készlet - | 1 m (3 láb) - | 1 m-es orsó és 1x150 mm-es csatlakozó - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | €16,04 | 0 |
|
|
|
Csatlakozó - | 150,0 mm (6 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | €6,61 | 70 |
|
|
|
Csatlakozó - | 300 mm (12 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | €9,24 | 50 |
|
|
|
Csatlakozó - | 350 mm (13,75 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | €9,24 | 25 |
|
|
|
Csatlakozó - | 450 mm (17,75 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | €16,04 | 0 |
|
Leírás
Nagy átmérőjű alkalmazásokhoz ideális, 16,0 mm széles Multi-Torque állítható szorítóbilincseink ötvözik a Hi-Torque szorítóbilincs szilárdságát és teljesítményét azzal a sokoldalúsággal és kényelemmel, hogy a KIT-ből bármilyen kivitelű és átmérőjű szorítóbilincset azonnal elkészíthet.
A Multi-Torque jelentősen erősebb, mint bármely más állítható szorítótermék, és használata egyszerű – egyszerűen vágja le a szükséges hosszúságot a folyamatos tekercsről, és illessze be az egyik végét a mellékelt csigahajtású Multi-Torque csatlakozók mindkét házába.
A szalag ezután gyakorlatilag bármilyen átmérőjű csőre vagy vezetékre felhelyezhető. A Multi-Torque szalag 10 m-es és 30 m-es tekercsben kapható. Egyéb hosszúságok külön rendelésre is beszerezhetők. Karbantartó KIT is kapható, amely egy csatlakozót és 1 m-es tekercset tartalmaz.