| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-180 |
| MFG Part Number | 85 51 180 A |
| Series | Knipex fogók rugós tömlőbilincsekhez |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Kettős huzalos rugós szorítók (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Mikalor rugós szalag (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Mikalor rugós kapcs (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Rotor CTB és CTL szorítók |
| Tool Length | 180,0 mm (7,09 hüvelyk) |
| Tool Weight | 170 g (0,3 font) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Ezzel a speciális Knipex rugós tömlőbilincs-fogóval minden típusú rugós tömlőbilincs könnyedén felszerelhető és leszerelhető. A kiváló teljesítményre és elérhetőségre tervezett, 180 mm-es változat 50 mm-es szorítószélességgel rendelkezik, így ez a szerszám az autóipari és ipari alkalmazásokban használt rugós bilincsek széles skálájának kezelésére a legalkalmasabb eszköz.
- QuickSet beállítás: közvetlenül a munkadarabra helyezve állítható be
- Használható standard, helytakarékos, rugós drótcsőbilincsekhez
- És akár 70 MM névleges méretű rugós szorítóbilincsekhez is
- Több mint 30 MM-es szorítási tartományt biztosít
- Forgó, univerzális szorítóbetétek a szorítók megbízható megfogásához minden helyzetben
- A pofabetétek terhelés alatt is forgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a bilincsek könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását
- Vékony fejkialakítás; keskeny fejszélesség, forgatható szorítóbetétek teszik ezt a szerszámot ideális választássá, különösen szűk helyeken
- További funkció: a fogazott pofával a tömlők kíméletes leválasztása
- Hosszúság 180 mm