| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-499 |
| MFG Part Number | 14100499 |
| Series | 499 Csípős tömlőbilincs szerszám - Függőleges/oldalsó hozzáférés |
| Fitting Orientation | Függőleges és vízszintes |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 font) |
| Number of Handles | 2 Fogantyúk |
| Calibration | Go/No-Go mérőműszer mellékelve |
| Removal Orientation | Vízszintes |
| Jaw Style | Oldalsó állkapocs |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
A fő tömlőbilincs beszerelése szűk helyekre az Oetiker Compound Action Side Jaw Fülbilincs-fogóval, cikkszám: 499. Az egyedi oldalpofával és erőteljes összetett hatásmechanizmussal megtervezett szerszám tökéletes hozzáférést és kiegyensúlyozást biztosít a fülbilincsek könnyű és biztonságos préselése érdekében a legszűkebb motortérben.
Speciális fogókészlet Fül, Pinch, O-gyűrű stílusú Oetiker tömlőkapcsok felszereléséhez. Puha markolat, ferde fogantyú a nagyobb erőhatásért. Összetett hatás a könnyebb befogás érdekében Széles, két anyagból készült markolat elosztja a kéznyomást és növeli a támogatást Egykezes használat Ívelt fogantyúk – ergonomikusabbak, jobban illeszkednek a tenyérbe, a legjobb a kisebb kezekhez. Az Oetiker tervezte az eredeti Oetiker fülbilincsekhez.