| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A / 076567 |
| Series | Kalibrált nyomatékkulcs 1001-es szerszámokhoz |
| Tool Compatibility | 1001-19 szerszámhoz |
| For Use With Clamp 1 | ELŐRE BEÁLLÍTOTT 19 mm-es Smart Band használatához |
| For Use With Banding | Előre beállítva az SM-FT-1001-19-hez |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 hüvelyk) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 hüvelyk) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 font) |
| Installation Torque | 2-10 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Mountz előre beállított forgatónyomaték-kulcs (FGC-10A) – az állandó és bolondbiztos nyomatékért! A Mountz előre beállított forgatónyomatékkulccsal, FGC-10A cikkszámú, tökéletesen egységes és biztonságos bilincseket biztosítson minden egyes alkalommal. Ez a 1001-19-es szerszámhoz tervezett csavarkulcs gyárilag egy adott nyomatékértékre van beállítva, és egy "bütykös" mechanizmussal rendelkezik, amely lehetetlenné teszi a túlhúzást, és hibátlan eredményt garantál a gyártósoron.
ELŐRE BEÁLLÍTOTT 19 mm-es Smart Band termékkel való működéshez Ez a 2 Nm-10 Nm-es és FGC bütykös csavarkulcs egy gyártósoros nyomatékkulcs, amely a rögzítőelemek pontos meghúzását hozza létre. Megfelel az ISO 6789 szabványnak. 9,52 mm-es (0,37 hüvelykes) négyzet alakú meghajtó Két év gyártási hibára és élettartamra vonatkozik.