| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Kalibrált nyomatékkulcs 1001-es szerszámokhoz |
| Tool Compatibility | 1001-32 szerszámhoz |
| For Use With Banding | Előre beállítva, hogy az SM-FT-1001-32-vel működjön |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 hüvelyk) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 hüvelyk) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 font) |
| Installation Torque | 6-30 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Mountz előre beállított nyomatékkulcs (FGC-30A) – a nagy erejű, állandó nyomatékért! Rögzítse a nagyobb bilincseket garantált pontossággal az FGC-30A cikkszámú Mountz előre beállított forgatónyomatékkulccsal. Ez a 1001-32-es szerszámhoz tervezett csavarkulcs gyárilag magasabb nyomatékértékre van beállítva, és egy "bütykös" mechanizmussal rendelkezik, amely lehetetlenné teszi a túlhúzást, így tökéletesen következetes és biztonságos telepítést biztosít a gyártósoron.
ELŐBEÁLLÍTÁS 19 mm-es Smart Band termékkel való használatra Ez a 6 Nm - 30 Nm-es és FGC bütykös csavarkulcs egy gyártósoros nyomatékkulcs, amely pontosan meghúzza a kötőelemeket. Megfelel az ISO 6789 szabványnak 9,52 mm-es (0,37 hüvelykes) négyzetes meghajtó Két év garancia van gyártási és hibás élettartam között.0 10,00 Nm.