| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900182 |
| MFG Part Number | 13900182 |
| Series | HO 2000 ME levegős szerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker fülszorító (167, 167, 159 és 259) |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Closing Force Range | 2000N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 hüvelyk) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 hüvelyk) |
| Opening Gap | 13,2 mm (0,52 hüvelyk) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Ez a kiváló minőségű, teljes fogórendszer biztosítja az Oetiker bilincsek egységes összeszerelését. A megfelelő fogótest és fej kiválasztását az összeszerelendő Oetiker bilincs típusa határozza meg. Az optimális záróerő és a rendelkezésre álló levegőellátási nyomás. Az optimális záróerő eléréséhez olvassa el az összeszerelendő termék műszaki adatait.
- Rendkívül megbízható és hatékony összeszerelés
- A fogófejek teljes választéka az összes szabványos bilincshez való kompatibilitás érdekében
- Különböző fogófej kialakítások adaptálása az alkalmazásnak megfelelően
- Minden modellhez elérhető pisztolymarkolat opció
- Könnyű és ergonomikus kialakítás az egykezes kezeléshez
Tartalma - Oetiker ME fogófejjel, sűrített levegő csatlakozókészlet és használati útmutató