| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-519 |
| MFG Part Number | 14100519 |
| Series | 519 Fülbilincs vágószerszám |
| Fitting Orientation | Vízszintes |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 366 g (0,8 font) |
| Number of Handles | 2 Fogantyúk |
| Jaw Style | Vágó |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
A CV Boot & Stepless Ear Clamps javítását és módosítását gyerekjáték az 519-es cikkszámú Oetiker CV Clamp/Clip Cutter segítségével. Kifejezetten a CV Boot & Stepless Ear bilincsek biztonságos eltávolítására tervezték ezzel a precíziós szerszámmal, amellyel gyorsan és könnyedén átvághatja a fém bilincsszalagot.
Speciális vágókészlet az Oetiker CV csomagtartó bilincseinek eltávolításához és a fokozatmentes bilincsek vágásához: 9,52 mm (0,37 hüvelyk) - 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - 15,87 mm (0,62 hüvelyk) - 19,05 mm (0,75 hüvelyk) csak használható. Tiszta rálátás az alkalmazásra Egyenes puha markolatú fogantyúk Gyors és egyszerű fülbilincs vágás