| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-TB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Tamtorque szerszám bit (2db) |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) |
| Tool Length | 50,0 mm (1,97 hüvelyk) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 font) |
| No of Tools in Pack | 2 db |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Győződjön meg róla, hogy mindig készen áll a munkára a DTTBP50BG cikkszámú Tamtorque Tool Bit segítségével. Ez a kényelmes, 2 részes kiszerelés biztosítja a Tamtorque bilincsek felszereléséhez és eltávolításához szükséges alapvető, manipulációbiztos bitet, megbízható, használatra kész megoldást kínálva a szakemberek és a gyakori felhasználók számára.
Tamtorque szerszám bit (zsákonként 2 db) 6 mm x 50 mm. Tamtorque Worm Drive táblabilincsek felszerelése Szabotázsbiztos szerelőbilincsek minden típusú jelzőtáblák, utcabútorok és egyéb szerelhető berendezések biztonságos és megbízható rögzítéséhez 55-340 mm átmérőjű oszlopokhoz. Nagy szilárdságú rozsdamentes acélból készült, edzett, szabotázsbiztos csavarral, egyedi süllyesztett hétoldalas foglalattal. A tipikus alkalmazások közé tartozik az útjelző táblák, reklámkijelzők, utcabútorok és elektronikus rendszerek, például PA rendszerek és CCTV kamerák rögzítése.