| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-EZM-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 °C |
| Series | Knipex tömlőbilincs-fogó Clic/COBRA tömlőbilincsekhez |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Mikalor rögzítőkapocs (EZY-M-PLUS) |
| For Use With Clamp 2 | Norma Cobra szorító (COBRA) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Ezyclik-M szorító (EZY-M) |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 hüvelyk) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 font) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Vedd kézbe az elérhetetlenül elhelyezkedő tömlőbilincsek kezelését ezekkel a speciális Knipex tömlőbilincs-fogókkal. A Clic, Clic-R és más önfeszítő tömlőbilincsekkel való hibátlan működésre tervezett, 250 mm-es változat nagyobb hatótávolságot és kiváló emelőerőt biztosít, így a szűk motorterekben végzett munkát is könnyedén elvégezheted.
- Click bilincsek kinyitásához és bezárásához Forgó pofabetétek a bilincsek bármilyen helyzetben történő biztonságos működtetéséhez
- Jó emelőerő, amely lehetővé teszi a szorítók könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását és újbóli bezárását
- Könnyű munkavégzés üzemanyag-tömlőkön, vákuumcsöveken, szívócsöveken és sok más alkalmazásnál
- További funkció: a fogazott pofával a tömlők kíméletes leválasztása Vékony fej kialakítás;
- keskeny fejszélesség, forgó markolatbetétek teszik ezt a szerszámot ideális eszközzé, különösen szűk helyeken
- Hossz: 250 mm