| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-PA12-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Kiváló |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) |
| Band Style | Dombornyomott zenekar |
| Band Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Type | Kulcskulcs / Szárny |
| Bolt/Screw Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 212°F - 100°C |
| Max Peak Operating Temp | 248°F - 120°C |
| Recommended Installation Temp | 60°F - 140°C |
| Continuous Use Temperature | 212°F - 100°C |
| Flammability | UL 94 HB |
| Chemical Resistance | Nagyon jó |
| Colour | Fekete |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Immagine
|
Tipo
|
Diametro morsetto mm
|
Diametro morsetto ingresso (fr)
|
Larghezza della banda
|
Banda Thk
|
COD.HCL
|
PDF 2D
|
DXF 2D
|
3D STP
|
Ár
|
Stock
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 in - 2 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | €2,14 | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 in - 3 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | €2,65 | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1-4 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | €3,49 | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 in - 5 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | €3,86 | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 75,0 mm - 150,0 mm - | 3-6 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | €5,34 | 100 |
|
|
|
HEX CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Méret: 5/16" (8,0 mm) A/F - | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | €0,61 | 500 |
|
|
|
SZÁRNYAS CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Kulcskulcsos csavar - | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | €1,21 | 250 |
|
Leírás
A HCL által a legmagasabb minőségre tervezett és gyártott Ezyclamp™ egy rendkívül sokoldalú nylon csigahajtású tömlőbilincs. Az Ezyclamp™ 12,7 mm (½”) széles, és 5 méretben kapható, amelyek átmérője 25 mm (1”) és 150 mm (6”) között van. Választható anyagokban kapható: PA66 (Nylon 6.6.) szabványos alkalmazásokhoz és PA12 (Nylon 12) megnövelt UV-állósággal az 5G réspiacok számára.
MEGJEGYZÉS: A csavar és a heveder külön vásárolható meg - mindkettő szükséges a telepítéshez