| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-X-PA66-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Kiváló |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) |
| Band Style | Dombornyomott zenekar |
| Band Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Type | Hatlapfejű anya |
| Bolt/Screw Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 255°F - 125°C |
| Max Peak Operating Temp | 302°F - 150°C |
| Recommended Installation Temp | 60°F - 140°C |
| Continuous Use Temperature | 255°F - 125°C |
| Flammability | UL 94 V-2 |
| Chemical Resistance | Nagyon jó |
| Colour | Fekete |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Immagine
|
Tipo
|
Diametro morsetto mm
|
Diametro morsetto ingresso (fr)
|
Diametro morsetto ingresso
|
Larghezza della banda
|
COD.HCL
|
PDF 2D
|
DXF 2D
|
3D STP
|
Ár
|
Stock
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 in - 2 in - | 0,98-1,97 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | €1,21 | 175 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 in - 3 in - | 0,98-2,95 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | €1,47 | 0 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1-4 hüvelyk - | 0,98-3,94 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | €1,94 | 200 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 in - 5 in - | 1,97–4,92 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | €2,17 | 200 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 75/0 mm - 150,0 mm - | 3-6 hüvelyk - | 2,95–5,91 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | €2,70 | 200 |
|
|
|
HEX CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Méret: 5/16" (8,0 mm) A/F - | - - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | €0,37 | 0 |
|
|
|
SZÁRNYAS CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Kulcskulcsos csavar - | - - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | €0,58 | 475 |
|
Leírás
A HCL által a legmagasabb minőségre tervezett és gyártott Ezyclamp™ egy rendkívül sokoldalú nylon csigahajtású tömlőbilincs. Az Ezyclamp™ 12,7 mm (½”) széles, és 5 méretben kapható, amelyek átmérője 25 mm (1”) és 150 mm (6”) között van. Különféle anyagokban kapható: PA66 (Nylon 6.6.) szabványos és magasabb hőmérsékletű alkalmazásokhoz és PA12 (Nylon 12) megnövelt UV-állósággal, például a Sub5G telekommunikációval.
MEGJEGYZÉS: A csavar és a heveder külön vásárolható meg - mindkettő szükséges a telepítéshez