| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J04-B02-H02 |
| Series | Ezyclik polimer tömlőbilincs levegő szerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Ezyclik-P tömlőbilincsek |
| Tool Length | 291,0 mm (11,46 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 font) |
| Max Closure Force | 1070 N (@ 6 bar) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 2,0–26,0 mm (0,08–1,02 hüvelyk) |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP-ben |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL Ezyclik-P tömlőbilincs levegő szerszám – gyors és hallhatóan megerősített telepítés!. A PHCT-J04-B02-H01 cikkszámú HCL Ezyclik-P tömlőbilincs légpneumatikus szerelőeszközzel minden csatlakozás tökéletes legyen. Ez a speciális szerszám gyors, erőteljes és hallhatóan megerősített krimpelést biztosít, így az Ezyclik-P bilincsek felszerelése egyszerű, precíz és rendkívül hatékony folyamat.
Caliper Jaw stílusú eszköz, amely alkalmas az Ezyclik-P Polymer snap fit tömlőbilincs felszerelésére, amely a HCL Ezyclick Polymer tömlőbilincsek vagy hasonló elemek felszerelésére szolgál. Pneumatikus illesztőszerszám az Ezyclik™P műanyag pattintható tömlőbilincsek meghúzásához. A szerszám TPU védő lökhárítóval, 2 tápmodullal és ellensúlyozó kampóval érkezik. A záróerő a beáramló levegő nyomásának beállításával állítható be. Töltse le a kézikönyvet a konfigurációhoz, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot további tanácsért. Színválaszték kérésre.
Megfizethető: A HCL Air Tools ma a legolcsóbbak a piacon. Márkaépítési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényei szerint módosítható. Tesztelt tartósság: A szerszámtervezést sok 100 ezer cikluson keresztül tesztelték