| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J07-B02-H02 |
| Series | Herbie Clip Air Tool Nagy |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Herbie Clips Black & Natural N-85 méretben |
| Tool Length | 300,0 mm (11,81 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,1 kg (2,4 font) |
| Max Closure Force | 702N (@ 6 bar) |
| Jaw Width | 80,0 mm (3,15 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 25,0 - 59,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP-ben |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL Herbie Clip Air Tool (nagy) – A végleges pneumatikus krimpelési megoldás! Sajátítsa el a szabványos és nagy átmérőjű Herbie Clips beszerelését a speciális HCL Herbie Clip tömlőbilincs levegő szerszámmal, cikkszám: PHCT-J07-B02-H02. Jelentős és állandó pneumatikus erő kifejtésére tervezett szerszám gyors, precíz és biztonságos krimpelést garantál minden nagy igénybevételű tömlőszerelési igényhez.
Caliper Jaw stílusú eszköz a Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére - méretekkel működik; Használható olyan alternatív termékekkel is, mint a Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics vagy Essentra Clamps. A konfigurációért forduljon hozzánk. Működik az N-85 méretű Herbie klipekkel
Megfizethető: A HCL Air Tools ma a legolcsóbbak a piacon. Márkaépítési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényei szerint módosítható. Tesztelt tartósság: A szerszámtervezést sok 100 ezer cikluson keresztül tesztelték