| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-497 |
| MFG Part Number | 14100497 |
| Series | 497 Csípős tömlőbilincs szerszám - Függőleges hozzáférés |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 font) |
| Number of Handles | 2 |
| Calibration | Go/No-Go mérőműszer mellékelve |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Vegye ki a küzdelmet a fülbilincs beszerelésével az Oetiker Compound Action Standard Jaw Ear Clamp Pincer-el, cikkszám: 497. Ez az erőteljes összetett hatásmechanizmussal tervezett eszköz megsokszorozza a kézi erőt, lehetővé téve az Oetiker fülbilincsek egyszerű és biztonságos préselését a megbízható, szivárgásmentes csatlakozás érdekében.
Speciális fogókészlet Fül, Pinch, O-gyűrű stílusú Oetiker tömlőkapcsok felszereléséhez. Puha markolat, ferde fogantyú a nagyobb erőhatásért. Összetett hatás a könnyebb csípésért Széles, két anyagból készült markolat elosztja a kéznyomást és növeli a támasztást Egykezes használat Hajlított fogantyúk – ergonomikusabbak, jobban illeszkednek a tenyérhez, a legjobb a kisebb kezekhez Az Oetiker tervezte az eredeti Oetiker fülbilincsekhez