| Gyártó | HCL |
|---|---|
| HCL | PHCT-J08-B03-H02 |
| Sorozat | Herbie Clip légszerszám extra nagy |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Herbie Clip tömlőbilincsek, méretek: 91–115 |
| Clamp 1-hez való használatra | Herbie Clips fekete és természetes méretek 91-115 |
| Szerszám hossza | 360.0mm (14.17in) |
| Szerszám súlya | 1,35 kg (3 font) |
| Maximális zárási erő | 736N (6 Bar) |
| Állkapocs szélesség | 106.0mm (4.17in) |
| Állkapocs zárási tartomány | 38,0–85,0 mm |
| Légbemeneti menetes méret | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) BSP-ben |
| Gyártási ország | Egyesült Királyság |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| CE jelöléssel ellátott | Igen |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
HCL Clip tömlőbilincs légszerszám (extra nagy) – nagy teljesítményű pneumatikus préselés! A speciális HCL Clip tömlőbilincs légszerszámmal (alkatrészszám: PHCT-J08-B03-H02) könnyedén felszerelheti az extra nagy Herbie Clipeket. Ez a szerszám jelentős pneumatikus erőt biztosít, így garantálja a legnagyobb, kettős fogazatú Herbie Clips szorítóbilincsek gyors, egyenletes és biztonságos préselését nagy teherbírású és ipari környezetben.
A Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére alkalmas, csipeszes szerszám – 91–115 méretű termékekhez használható. Más termékekkel, például Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics vagy Essentra bilincsekkel is használható. A konfigurációval kapcsolatban vegye fel velünk a kapcsolatot.
Megfizethető: HCL a piacon jelenleg a legkedvezőbb árúak. Márkajelölési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényeinek megfelelően megváltoztathatók. Tesztelt tartósság: A szerszámok tervezését több mint 100 000 cikluson keresztül tesztelték.