| Gyártó | HCL |
|---|---|
| HCL | PHCT-J05-B01-H02 |
| Sorozat | Herbie Clip légszerszám, kicsi |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Herbie Clip tömlőbilincsek A-D méretekben |
| Clamp 1-hez való használatra | Herbie Clips Fekete és természetes méretek A-D |
| Szerszám hossza | 260.0mm (10.24in) |
| Szerszám súlya | 0,8 kg 1,8 lb) |
| Maximális zárási erő | 530 N (6 Bar) |
| Állkapocs szélesség | 50.0mm (1.97in) |
| Állkapocs zárási tartomány | 9,0–31,0 mm |
| Légbemeneti menetes méret | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP |
| Gyártási ország | Egyesült Királyság |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| CE jelöléssel ellátott | Igen |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
HCL Clip légszerszám (kicsi) – Kompakt pneumatikus szerelőszerszám! A speciális HCL Clip Hose Clamp Air Tool szerszámmal (cikkszám: PHCT-J05-B01-H02) hibátlanul szerelheti fel a kis Herbie Clips szorítóbilincseket. Ez a kompakt szerszám, amelyet precíz pneumatikus erő leadására terveztek, gyors, egyenletes és biztonságos préselést garantál a modern motorterek és szerelvények szűk, zárt tereiben.
A Herbie Clip Double Grip polimer tömlőbilincs felszerelésére alkalmas, fogószerű szerszám – A-D méretekhez használható. Más termékekkel, például Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics vagy Essentra bilincsekkel is használható. A konfigurációval kapcsolatban vegye fel velünk a kapcsolatot. A Herbie Clips A-D méretekhez használható.
Megfizethető: HCL a piacon jelenleg a legkedvezőbb árúak. Márkajelölési lehetőségek: A színek és a logó az ügyfél igényeinek megfelelően megváltoztathatók. Tesztelt tartósság: A szerszámok tervezését több mint 100 000 cikluson keresztül tesztelték.