| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900177 |
| MFG Part Number | 13900177 |
| Series | HO 3000 ME luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker-oorbeugels (167, 167, 159 en 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorclamps (SEC, SEC-IR en DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak-klemmen |
| Tool Length | 260,0 mm (10,24 inch) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 lb) |
| Closing Force Range | 3000 N |
| Jaw Width | 7,5 mm (0,30 inch) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 inch) |
| Opening Gap | 13,3 mm (0,52 inch) |
| Country of Manufacture | Zwitserland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Oetiker HO 3000 ME luchtgereedschap – krachtige pneumatische krimptechniek voor precisieclips! Bereik een nieuw niveau van precisie en efficiëntie met het Oetiker HO 3000 ME pneumatische installatiegereedschap. Dit luchtgereedschap is ontworpen voor professioneel gebruik bij grote volumes en is vakkundig gekalibreerd om een vlekkeloze, krachtige krimpverbinding te realiseren op specifieke Oetiker-klemmen, waardoor elke keer weer een consistente, lekvrije verbinding wordt gegarandeerd.
Dit hoogwaardige, complete tangsysteem zorgt voor een uniforme montage van Oetiker-klemmen. De keuze van het juiste tanglichaam en de juiste tangkop wordt bepaald door het type Oetiker-klem dat gemonteerd moet worden, de optimale sluitkracht en de beschikbare luchttoevoerdruk.
- Zeer betrouwbare en efficiënte montage.
- Volledig assortiment tangkoppen, compatibel met alle standaardklemmen.
- Aanpassing van verschillende tangkopontwerpen aan de toepassing
- Pistoolgreepoptie beschikbaar voor alle modellen Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp voor bediening met één hand
Raadpleeg de technische informatie van het te monteren product om de optimale sluitkracht te verkrijgen.
Inclusief: Oetiker ME met tangkop, persluchtaansluitset en gebruiksaanwijzing