| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900177 |
| MFG Part Number | 13900177 |
| Series | HO 3000 ME luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker Oorklemmen (167, 167, 159 & 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Tool Length | 260,0 mm (10,24 inch) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 lb) |
| Closing Force Range | 3000N |
| Jaw Width | 7,5 mm (0,30 inch) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 inch) |
| Opening Gap | 13,3 mm (0,52 inch) |
| Country of Manufacture | Zwitserland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Oetiker HO 3000 ME luchtgereedschap - zwaar pneumatisch krimpen voor precisieklemmen! Bereik een nieuw niveau van precisie en efficiëntie met de Oetiker HO 3000 ME pneumatische installatietool. Dit luchtgereedschap is ontworpen voor professioneel gebruik in grote volumes en is vakkundig gekalibreerd om een vlekkeloze krimp met hoge kracht te leveren op specifieke Oetiker-klemmen, waardoor keer op keer een consistente, lekvrije verbinding wordt gegarandeerd.
Dit hoogwaardige, complete tangsysteem zorgt voor een uniforme montage van Oetiker klemmen. De keuze voor het juiste tanglichaam en de juiste tangkop wordt bepaald door het type Oetiker klem dat moet worden gemonteerd. De optimale sluitkracht en de beschikbare luchttoevoerdruk.
- Zeer procesbetrouwbare en efficiënte montage.
- Volledig assortiment tangkoppen, voor compatibiliteit met alle standaardklemmen.
- Aanpassing van verschillende tangkopontwerpen afhankelijk van de toepassing
- Pistoolgreepoptie beschikbaar voor alle modellen Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp voor bediening met één hand
Voor het verkrijgen van de optimale sluitkracht verwijzen wij u naar de technische informatie van het te monteren product.
Inclusief - Oetiker ME met tangkop, persluchtaansluitset en gebruiksaanwijzing