| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-497 |
| MFG Part Number | 14100497 |
| Series | 497 Knijpslangklemgereedschap - Verticale toegang |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker 5 mm en 7 mm brede klemklemmen |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 inch) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 lb) |
| Number of Handles | 2 |
| Calibration | Go/No-Go-meter inbegrepen |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Maak het monteren van oor-slangklemmen een stuk eenvoudiger met de Oetiker Compound Action Standard Jaw Ear Clamp Pincer, artikelnummer 497. Dit gereedschap is ontworpen met een krachtig samengesteld hefboommechanisme dat uw handkracht vermenigvuldigt, waardoor u Oetiker-oor-slangklemmen eenvoudig en stevig kunt vastklemmen voor een betrouwbare, lekvrije verbinding, keer op keer.
Een speciale tangset voor het monteren van Oetiker-slangklemmen van het type Ear, Pinch en O-ring. Zachte greep, gebogen handgreep voor extra hefboomwerking. Compound Action voor eenvoudiger vastklemmen. Brede handgrepen van twee materialen verdelen de handdruk en vergroten de ondersteuning. Te gebruiken met één hand. Gebogen handgrepen – ergonomischer, passen beter in de handpalm, ideaal voor kleinere handen. Ontworpen door Oetiker voor originele Oetiker-oorklemmen.