| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J08-B03-H02 |
| Series | Herbie Clip Luchtgereedschap Extra Groot |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Herbie Clips Zwart & Naturel maat 91-115 |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 inch) |
| Tool Weight | 1,35kg (3lb) |
| Max Closure Force | 736N (@ 6bar) |
| Jaw Width | 106,0 mm (4,17 inch) |
| Jaw Closing Range | 38,0 - 85,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 6,4 mm (0,25 inch) in BSP |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
HCL Herbie Clip Slangklem Luchtgereedschap (Extra Groot) - Zwaar pneumatisch krimpen! Beheers de installatie van extra grote Herbie Clips met het gespecialiseerde HCL Herbie Clip-slangklemluchtgereedschap (onderdeel PHCT-J08-B03-H02). Dit gereedschap is ontworpen om substantiële pneumatische kracht te leveren en garandeert een snelle, consistente en veilige krimp op de grootste Herbie Clips met dubbele tanden in zware en industriële omgevingen.
Calliper Jaw-stijl gereedschap waarmee de Herbie Clip Double Grip Polymer Hose Clamp kan worden geïnstalleerd - werkt met de maten 91-115. Ook te gebruiken met alternatieve producten zoals de Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics of Essentra Clamps. Neem contact met ons op voor configuratie.
Betaalbaar: HCL Air Tools zijn de meest betaalbare op de markt van vandaag. Merkopties: Kleuren en logo kunnen worden aangepast aan de wensen van de klant. Geteste duurzaamheid: Het gereedschapsontwerp is gedurende vele 100.000 cycli getest