| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900970 |
| MFG Part Number | 13900970 |
| Series | CP 20 accugereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker-oorbeugels (167, 167, 159 en 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorclamps (SEC, SEC-IR en DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak-klemmen |
| Tool Weight | 3,1 kg (6,83 lb) (inclusief accu en kop) |
| Closing Force Range | 3500–10 000 N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 inch) |
| Opening Gap | 13,7 mm (0,54 inch) |
| Country of Manufacture | Zwitserland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Ontdek een nieuw niveau van mobiliteit en controle met het Oetiker CP20 accugereedschap, artikelnummer 13900970. Dit krimptang is ontworpen met de kracht van een pneumatisch gereedschap in een draagbaar, accu-aangedreven ontwerp en biedt u de vrijheid om overal feilloze verbindingen met hoge trekkracht te maken, zonder dat u gebonden bent aan slangen of netsnoeren.
De accu-aangedreven CP 10- en CP 20-tangen zijn ideale alternatieven voor pneumatisch gereedschap wanneer installatieflexibiliteit van het grootste belang is. De gereedschappen garanderen een snelle en moeiteloze installatie van Oetiker-oorklemmen met hoge nauwkeurigheid en uitstekende wendbaarheid in krappe ruimtes.
- Efficiënt: snelle, herhaalbare installatie met uitzonderlijke nauwkeurigheid
- Handig: accu-installatiegereedschap voor oorklemmen
- Ergonomisch en licht: voor eenvoudige, gebruiksvriendelijke bediening
- Procesbetrouwbaar: bewaking en gegevensverzameling van procesparameters
- Beveiliging van instellingen: eenvoudige, fraudebestendige instellingen van de sluitkracht
- LED-display: geeft de kwaliteit van de sluitkracht, de batterijlading en de servicestatus weer
- Langere onderhoudsintervallen: geschikt voor toepassingen in de massaproductie
Inclusief - tang, 2 batterijen, pc-software (voor het afstellen van het gereedschap), technische handleiding, landspecifieke oplader, draagtas