| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900546 |
| MFG Part Number | 13900546 |
| Series | HO 7000 ME luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker-oorbeugels (167, 167, 159 en 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorclamps (SEC, SEC-IR en DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak-klemmen |
| Closing Force Range | 7000 N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 inch) |
| Jaw Closing Range | 14,5 mm (0,57 inch) |
| Ear Width | 13,0 mm (0,51 inch) |
| Opening Gap | 13,7 mm (0,54 inch) |
| Country of Manufacture | Duitsland |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Dit hoogwaardige, complete tangsysteem garandeert een gelijkmatige montage van Oetiker-klemmen. De keuze van het juiste tanghuis en de juiste tangkop wordt bepaald door het type Oetiker-klem dat gemonteerd moet worden, de optimale sluitkracht en de beschikbare luchttoevoerdruk. Raadpleeg de technische informatie van het te monteren product om de optimale sluitkracht te bepalen.
- Zeer betrouwbaar en efficiënt montageproces
- Volledig assortiment tangkoppen, compatibel met alle standaardklemmen
- Aanpassing van verschillende tangkopontwerpen aan de toepassing
- Pistoolgreepoptie beschikbaar voor alle modellen
- Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp voor bediening met één hand
Inclusief: Oetiker ME met tangkop, persluchtaansluitset en gebruiksaanwijzing