| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J03-B02-H02 |
| Series | Clic, COBRA-slangklem voor pneumatisch gereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Mikalor-klem (EZY-M-PLUS) |
| For Use With Clamp 2 | Norma Cobra-klem (COBRA) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Ezyclik-M-klem (EZY-M) |
| Tool Length | 290,0 mm (11,42 inch) |
| Tool Weight | 0,9 kg (2,0 lb) |
| Max Closure Force | 1149 N (bij 6 Bar) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 inch) |
| Jaw Closing Range | 0 - 24,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 inch) in BSP |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
HCL-luchtgereedschap voor metalen klikklemmen – Moeiteloze en veilige montage! Breng een revolutie teweeg in uw montageproces voor metalen klikklemmen met het gespecialiseerde HCL-luchtgereedschap, onderdeelnummer PHCT-J03-B02-H02. Dit gereedschap is ontworpen om een snelle, veilige en met één hand te bedienen oplossing te bieden, waardoor de montage van klikklemmen een eenvoudige en uiterst efficiënte taak wordt.
Dit gereedschap in de vorm van een remklauw is geschikt voor het installeren van diverse stalen klikklemmen, waaronder Ezyclick-M, Ezyclik-M+, Norma COBRA, Mikalor Clip Clamp en Caillau Clic Clamp. Gebruik het pneumatische montagereedschap om metalen klikslangklemmen vast te zetten. Het gereedschap wordt geleverd met een TPU-beschermingsrand, 2 krachtmodules en een tegengewichtshaken. De sluitkracht kan worden ingesteld door de inkomende luchtdruk aan te passen. Download de handleiding voor de configuratie of neem contact met ons op voor verder advies over het gebruik van dit gereedschap voor uw specifieke behoeften