| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J02-B04-H02 |
| Series | Luchtgereedschap met oorklem (klem) |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker-oorbeugels (167, 167, 159 en 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorclamps (SEC, SEC-IR en DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak-klemmen |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 inch) |
| Tool Weight | 1,15 kg (2,54 lb) |
| Max Closure Force | 3409N (bij 6 bar) |
| Jaw Width | 44,0 mm (1,73 inch) |
| Jaw Closing Range | 2,0 - 13,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 inch) in BSP |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
HCL Air pneumatisch montagegereedschap voor oorklemmen – Snel, moeiteloos en consistent krimpen! Breng een revolutie teweeg in uw assemblageproces met het HCL Air pneumatische montagegereedschap voor oorklemmen (pinch-klemmen). Dit krachtige pneumatische gereedschap zorgt voor een snelle, moeiteloze en herhaalbare krimpverbinding bij oorklemmen, waardoor het de ultieme oplossing is voor productielijnen met hoge volumes en repetitieve assemblagetaken.
Gereedschap met schaarbekken waarmee diverse oor- (klem- of O-ring) slangklemmen kunnen worden geïnstalleerd, waaronder Mikalor's enkele en dubbele oorklemmen, Oetiker's Stepless en vele andere – raadpleeg de technische brochure om de juiste configuratie te garanderen of neem contact met ons op voor verder advies.
Betaalbaar: HCL-luchtgereedschappen zijn momenteel de meest betaalbare op de markt. Brandingopties: Kleuren en logo kunnen worden aangepast aan de wensen van de klant. Geteste duurzaamheid: Het ontwerp van het gereedschap is getest gedurende meer dan 100.000 cycli