| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J02-B04-H02 |
| Series | Oor (knijp)klem Luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker Oorklemmen (167, 167, 159 & 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 inch) |
| Tool Weight | 1,15 kg (2,54 lb) |
| Max Closure Force | 3409N (@ 6 Bar) |
| Jaw Width | 44,0 mm (1,73 inch) |
| Jaw Closing Range | 2,0 - 13,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 inch) in BSP |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
HCL Air Pneumatic Ear Clamp Installation Tool - Snel, moeiteloos en consistent krimpen! Breng een revolutie teweeg in uw assemblageproces met het HCL Air Pneumatic Ear (Pinch) Hose Clamp Installation Tool. Dit krachtige pneumatische gereedschap zorgt voor een snelle, moeiteloze en herhaalbare krimp van oorklemmen, waardoor het de definitieve oplossing is voor productielijnen met grote volumes en repetitieve assemblagetaken.
Calliper Jaw-stijl gereedschap waarmee een verscheidenheid aan oorslangklemmen (knijp- of O-slangklemmen) kan worden geïnstalleerd, waaronder Mikalor's enkele, dubbele oorklemmen, Oetiker's Stepless en vele andere - zie het technische boekje voor de juiste configuratie of neem contact met ons op voor verder advies.
Betaalbaar: HCL Air Tools zijn de meest betaalbare op de markt van vandaag. Merkopties: Kleuren Logo kan worden aangepast aan de wensen van de klant. Geteste duurzaamheid: Het gereedschapsontwerp is gedurende vele 100.000 cycli getest