| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-499 |
| MFG Part Number | 14100499 |
| Series | 499 Knijpslangklemgereedschap - verticale/zijtoegang |
| Fitting Orientation | Verticaal en horizontaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker 5 mm en 7 mm brede klemklemmen |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 inch) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 lb) |
| Number of Handles | 2 handvatten |
| Calibration | Go/No-Go-meter inbegrepen |
| Removal Orientation | Horizontaal |
| Jaw Style | Zijkaak |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Meesterlijke slangkleminstallatie in krappe ruimtes met de Oetiker Compound Action Side Jaw Ear Clamp Pincer, onderdeelnummer 499. Dit gereedschap is ontworpen met een unieke zijkaak en een krachtig compound action-mechanisme en biedt de ultieme toegang en hefboomwerking voor het eenvoudig en veilig krimpen van oorklemmen in de krapste motorruimtes.
Een speciale tangenset voor het monteren van Ear, Pinch, O-ring stijl Oetiker slangklemmen. Zachte grip, schuin handvat voor extra hefboomwerking. Samengestelde actie voor gemakkelijker knijpen Brede bi-materiaal handgrepen verdelen de handdruk en vergroten de ondersteuning Gebruik met één hand Gebogen handgrepen - ergonomischer, passen beter in de handpalm, het beste voor kleinere handen Ontworpen door Oetiker voor originele Oetiker oorklemmen Zijkaaktangen maken toegang mogelijk om klemmen te installeren waar de standaard kaakconfiguratie beperkt is