| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-EZM-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 °C |
| Series | Knipex-slangklemtang voor Clic/COBRA-slangklemmen |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Mikalor-klem (EZY-M-PLUS) |
| For Use With Clamp 2 | Norma Cobra-klem (COBRA) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Ezyclik-M-klem (EZY-M) |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 inch) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 lb) |
| Country of Manufacture | Duitsland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Krijg grip op moeilijk bereikbare slangklemmen met deze speciale Knipex-slangklemtangen. Deze 250 mm-uitvoering is speciaal ontworpen voor feilloze prestaties bij Clic-, Clic-R- en andere zelfspannende slangklemmen en biedt een groter bereik en superieure hefboomwerking, waardoor u moeiteloos kunt werken in krappe motorruimtes.
- Voor het openen en sluiten van Clic-klemmen Draaibare bekinzetstukken voor het veilig bedienen van klemmen in elke positie
- Goede hefboomwerking waardoor klemmen gemakkelijk en zonder veel moeite kunnen worden geopend en weer gesloten
- Voor eenvoudig werken aan brandstofslangen, vacuümleidingen en zuigmonden en vele andere toepassingen
- Extra functie: slangen voorzichtig losmaken met de gekartelde bek. Slank kopontwerp;
- smalle kopbreedte en draaibare bekinzetstukken maken dit een ideaal gereedschap, vooral in krappe ruimtes
- Lengte 250 mm