| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900184 |
| MFG Part Number | 13900184 |
| Series | HO 4000 ME luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker Oorklemmen (167, 167, 159 & 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Closing Force Range | 4000N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 inch) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 inch) |
| Opening Gap | 13,4 mm (0,53 inch) |
| Country of Manufacture | Duitsland |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Dit hoogwaardige, complete tangsysteem garandeert een gelijkmatige montage van Oetiker-klemmen. De keuze van het juiste tanghuis en de juiste tangkop wordt bepaald door het type Oetiker-klem dat gemonteerd moet worden, de optimale sluitkracht en de beschikbare luchttoevoerdruk. Raadpleeg de technische informatie van het te monteren product om de optimale sluitkracht te bepalen.
- Zeer procesbetrouwbare en efficiënte montage
- Volledig assortiment tangkoppen, compatibel met alle standaardklemmen
- Aanpassing van verschillende tangkopontwerpen aan de toepassing
- Pistoolgreepoptie beschikbaar voor alle modellen
- Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp voor bediening met één hand
Inclusief: Oetiker ME met tangkop, persluchtaansluitset en gebruiksaanwijzing