| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J03-B02-H02 |
| Series | Clic, COBRA légszerszámos tömlőbilincs |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Mikalor rögzítőkapocs (EZY-M-PLUS) |
| For Use With Clamp 2 | Norma Cobra szorító (COBRA) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Ezyclik-M szorító (EZY-M) |
| Tool Length | 290,0 mm (11,42 hüvelyk) |
| Tool Weight | 0,9 kg (2,0 font) |
| Max Closure Force | 1149N (6 Bar nyomáson) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 hüvelyk) |
| Jaw Closing Range | 0–24,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 hüvelyk) BSP-menettel |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
HCL fém rögzítőbilincs-szerelő pneumatikus szerszám – Erőfeszítésmentes és biztonságos szerelés! Forradalmasítsa a fém rögzítőbilincsek szerelési folyamatát a speciális HCL pneumatikus szerelőszerszámmal (cikkszám: PHCT-J03-B02-H02). A gyors, biztonságos és egykezes használatra tervezett szerszámnak köszönhetően a rögzítőbilincsek felszerelése egyszerű és rendkívül hatékony feladat lesz.
A fogószerű szerszámmal számos acél Snap-Fit szorító szerelhető, többek között az Ezyclick-M, Ezyclik-M+, Norma COBRA, Mikalor Clip Clamp és Caillau Clic Clamp típusok. Használja a pneumatikus szerelőszerszámot a fém Snap-Fit tömlőbilincsek meghúzásához. A szerszám TPU védőburkolattal, 2 teljesítménymodullal és ellensúlyzó kampóval rendelkezik. A záróerő a bejövő levegőnyomás beállításával állítható be. Töltse le a konfigurációs kézikönyvet, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot, ha további tanácsra van szüksége a szerszám igényeinek megfelelő használatával kapcsolatban.