| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A/076567 |
| Series | Kalibrowany klucz dynamometryczny do narzędzi 1001 |
| Tool Compatibility | Dla narzędzia 1001-19 |
| For Use With Clamp 1 | WSTĘPNIE USTAWIONY do pracy z inteligentną opaską 19 mm |
| For Use With Banding | Wstępnie skonfigurowany do współpracy z SM-FT-1001-19 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 cala) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 cala) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 funta) |
| Installation Torque | 2-10Nm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Klucz dynamometryczny Mountz z wstępnie ustawioną krzywką (FGC-10A) — stały i niezawodny moment obrotowy! Zapewnij idealnie spójny i bezpieczny zacisk za każdym razem za pomocą klucza dynamometrycznego Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, numer części FGC-10A. Klucz ten, zaprojektowany dla narzędzia 1001-19, jest fabrycznie ustawiony na określoną wartość momentu obrotowego i wyposażony w mechanizm „cam-over”, który uniemożliwia nadmierne dokręcenie, gwarantując doskonałe wyniki na linii produkcyjnej.
WSTĘPNIE USTAWIONY do pracy z produktem z inteligentną opaską 19 mm Ten klucz krzywkowy 2 Nm–10 Nm i FGC to klucz dynamometryczny linii produkcyjnej, zapewniający dokładny moment dokręcania elementów złącznych. Zgodny z normami ISO 6789 Kwadratowy napęd 9,52 mm (0,37 cala). Posiada dwuletnią gwarancję i dożywotnią gwarancję na wady produkcyjne