| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Kalibrowany klucz dynamometryczny do narzędzi 1001 |
| Tool Compatibility | Do narzędzia 1001-32 |
| For Use With Banding | Wstępnie skonfigurowany do współpracy z SM-FT-1001-32 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 cala) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 cala) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 funta) |
| Installation Torque | 6-30Nm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Klucz dynamometryczny Mountz z wstępnie ustawioną krzywką (FGC-30A) — dla dużej siły i stałego momentu obrotowego! Zabezpiecz większe zaciski z gwarantowaną precyzją za pomocą klucza dynamometrycznego Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, numer części FGC-30A. Klucz ten, zaprojektowany dla narzędzia 1001-32, jest fabrycznie ustawiony na wyższą wartość momentu obrotowego i posiada mechanizm „cam-over”, który uniemożliwia nadmierne dokręcenie, zapewniając idealnie spójny i bezpieczny montaż na linii produkcyjnej.
WSTĘPNIE USTAWIONY do pracy z inteligentną opaską 19 mm Ten klucz krzywkowy 6 Nm - 30 Nm i FGC to klucz dynamometryczny linii produkcyjnej, zapewniający dokładny moment dokręcania elementów złącznych. Zgodny z normami ISO 6789 Kwadratowy napęd 9,52 mm (0,37 cala). Posiada dwuletnią gwarancję i dożywotnią gwarancję na wady produkcyjne. Działa w zakresie od 2,00 do 10,00 Nm.